2. Verfahren
Verfahren
Titel: VERWERVEN & VERWERKEN VAN PLANTAARDIGE EN DIERLIJKE OLIËN EN VETTEN INGEZAMELD OP DE ILVA-RECYCLAGEPARKEN
Beschreibung: Verwerving en verwerking van plantaardige en dierlijke oliën en vetten ingezameld door ILvA en af te halen op één centrale plaats: Zuid II, Industrielaan 18, 9320 Aalst (Erembodegem).
Interne Kennung: LDC/2026/01
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LDC/2026/01 - 1
Beschreibung: VERWERVEN & VERWERKEN VAN PLANTAARDIGE EN DIERLIJKE OLIËN EN VETTEN INGEZAMELD OP DE ILVA-RECYCLAGEPARKEN
Interne Kennung: 1