See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wyrobów medycznych (sprzętu jednorazowego, obłożeń, środków dezynfekcyjnych, materiałów szewnych) na potrzeby Klinik/ Oddziałów dla Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251 - DOGRYWKA - CZ. 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Dostawy wyrobów medycznych (sprzętu jednorazowego, obłożeń, środków dezynfekcyjnych, materiałów szewnych) na potrzeby Klinik/ Oddziałów dla Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251 - DOGRYWKA - CZ. 1” – 32 pakietów, zgodnie z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo - cenowym. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pakiety. W ramach pakietu Zamawiający wymaga złożenia oferty pełnej.
Interne Kennung: ZP/156/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 korzysta z prawa opcji, szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 14
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet Nr 15
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 16
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet Nr 17
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet Nr 18
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 20
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 21
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 22
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 23
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 24
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 25
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 26
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 27
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet Nr 28
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 29
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 30
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet Nr 31
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet Nr 32
Interne Kennung: 32