32944-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – KAMPUS VOŠ A SPŠE PLZEŇ - SLUŽBY GENERÁLNÍHO PROJEKTANTA - ETAPA I
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KAMPUS VOŠ A SPŠE PLZEŇ - SLUŽBY GENERÁLNÍHO PROJEKTANTA - ETAPA I
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby generálního projektanta (dále jen „GP“) pro stavební záměr „KAMPUS VOŠ A SPŠE PLZEŇ - ETAPA I“. Etapa I. zahrnuje tyto stavby: 1.2. – ZATEPLENÍ ŠKOLNÍCH PAVILONŮ VČ. FOTOVOLTAIKY 3.1. – VÝMĚNA STŘEŠNÍCH VAZNÍKŮ A ZATEPLENÍ TĚLOCVIČNY – VČ. FOTOVOLTAIKY 3.2. – NOVÝ FITNESS 4.3. – NÁSTAVBA UČEBEN - OBJEKT JÍDELNY VČETNĚ BISTRA 0.3. – BEZBARIÉROVOST 1.1. – VENKOVNÍ ÚPRAVY AREÁLU – PROSTOR MEZI PAVILONY A JÍDELNOU 1.3. – PROPOJOVACÍ KRČEK Úkolem GP bude na základě již vyhotovených studií (Příloha č. 2 ZD) vypracovat navazující stupně projektových dokumentací tj. dokumentací pro povolení záměrů, dokumentací pro provádění staveb, které budou zároveň dokumentacemi pro zadávání veřejných zakázek (pro výběr dodavatele stavby) a dokumentací skutečného provedení stavby. Projektové dokumentace budou vypracovány samostatně pro každou jednotlivou výše uvedenou stavbu etapy I., aby jednotlivé stavby bylo možné realizovat odděleně podle finančních možností zadavatele. Součástí předmětu plnění je komplexní návrh vhodného systému Energetického managementu areálu (podle normy ČSN EN ISO 50001:2018) pro výše uvedený soubor projektů, který bude umožňovat postupné rozšiřování systému na celý kampus. Součástí předmětu plnění je dále zajištění: • projektové přípravy – např. zhodnocení vstupních podkladů, zhodnocení záměru a doplnění podkladů potřebných k plnění zakázky, • koordinace vzájemné návaznosti mezi projekty jednotlivých staveb a mezi profesemi, • veškeré potřebné obstaratelské činnosti pro povolení záměru ke všem výše uvedeným stavbám etapy I., • poskytnutí součinnosti při výběru dodavatelů jednotlivých vyprojektovaných staveb, • dozor projektanta ke všem částem předmětu plnění, • poskytnutí autorských práv ke všem částem předmětu plnění.
Interne Kennung: https://ezak.cnpk.cz/contract_display_11563.html
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CN/171/CN/24
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v článku 2.6 zadávací dokumentace.