329464-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – dostawa artykułów spożywczych, 3 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawa artykułów spożywczych, 3 części
Beschreibungdostawa artykułów spożywczych, 3 części
Interne Kennung20/WA/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawy artykułów spożywczych część nr 1
Beschreibungdostawy artykułów spożywczych część nr 1
Interne Kennungczęść nr 1 - Lotnisko
Optionen
Beschreibung der Optionentak
LosLOT-0002
Titeldostawy artykułów spożywczych część nr 2
Beschreibungdostawy artykułów spożywczych część nr 2
Interne Kennungczęść nr 2 - Zakopane
LosLOT-0003
Titeldostawy artykułów spożywczych część nr 3
Beschreibungdostawy artykułów spożywczych część nr 3
Interne Kennungczęść nr 3 - Centrala