329478-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych w Sektorze II Gminy Szemud oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Szemudzie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych w Sektorze II Gminy Szemud oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Szemudzie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ,,Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych w Sektorze II Gminy Szemud oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Szemudzie’’. Zagospodarowanie dotyczy odpadów uprzednio odebranych bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych przywiezionych do stacji przeładunkowej oraz przyjętych z PSZOK-u. Zadaniem Wykonawcy będzie zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Szemud oraz z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. 2. Sektor II, obejmuję teren zachodni gminy tj.: miejscowość Kamień, Kieleńska Huta, Leśno, Kowalewo, Jeleńska Huta, Szemudzka Huta, Szemud, Grabowiec, Przetoczyno, Donimierz, Głazica, Łebieńska Huta, Częstkowo, Łebno, Będargowo, Zęblewo wraz z odbiorem i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Szemud Powierzchnia sektora II – 12893,46 ha 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis techniczny określony został w załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 293911-2025
Interne Kennung: ZP/3/15/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Sektor II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden