See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeentelijke opvang Oekraïnse ontheemden
Beschreibung: De opdracht betreft het verlenen van onderdak en het uitvoeren van aanvullende diensten, waaronder housekeeping, receptiewerkzaamheden, catering en technische ondersteuning, ten behoeve van de opvang van Oekraïense ontheemden. Sinds het uitbreken van de oorlog in Oekraïne is binnen Europa een omvangrijke stroom van ontheemden op gang gekomen. Nederlandse gemeenten zijn hierdoor genoodzaakt om in (tijdelijke) opvang en huisvesting te voorzien. Ook de gemeente Heerenveen heeft hierin een verantwoordelijkheid en behoefte aan een betrouwbare uitvoeringspartner voor de bovengenoemde diensten. Contractwaarde: € 22.000.000
Interne Kennung: 2025-20
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: gemeentelijke opvang Oekraïense ontheemden
Beschreibung: DDe opdracht betreft het verlenen van onderdak en het uitvoeren van aanvullende diensten, waaronder housekeeping, receptiewerkzaamheden, catering en technische ondersteuning, ten behoeve van de opvang van Oekraïense ontheemden. Sinds het uitbreken van de oorlog in Oekraïne is binnen Europa een omvangrijke stroom van ontheemden op gang gekomen. Nederlandse gemeenten zijn hierdoor genoodzaakt om in (tijdelijke) opvang en huisvesting te voorzien. Ook de gemeente Heerenveen heeft hierin een verantwoordelijkheid en behoefte aan een betrouwbare uitvoeringspartner voor de bovengenoemde diensten. Contractwaarde: € 222.000.000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025-20
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85311000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1