329544-2026 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering ten behoeve van Vereniging Arcade Dordrecht
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering ten behoeve van Vereniging Arcade Dordrecht
BeschreibungBrandverzekering ten behoeve van Vereniging Arcade Dordrecht Ingaande op 01-04-2026 tot 01-04-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenIngaande op 01-04-2026 tot 01-04-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.