2. Verfahren
Verfahren
Titel: Externe geconditioneerde opslag van samples (as-a-service)
Beschreibung: Het RIVM verhuist in 2026 van het Utrecht Science Park Bilthoven (USPB) naar het Utrecht Science Park Utrecht (USPU). Omdat de nieuwe locatie op het USPU een kleinere interne capaciteit aan geconditioneerde opslag heeft voor de diverse collecties en Samples van het RIVM, moet een deel van deze opslag extern worden ondergebracht. De opdracht omvat het langdurig, veilig en geconditioneerd opslaan van deze collecties, inclusief ruimte voor natuurlijke groei als gevolg van nieuwe of doorlopende onderzoeken. De externe opslag moet waarborgen dat Samples onder de juiste condities betrouwbaar en opvraagbaar bewaard blijven. Het doel van de Opdracht is het realiseren van voldoende opslagcapaciteit zodat alle RIVM-collecties onder de noodzakelijke temperatuur- en omgevingscondities kunnen worden bewaard. De Opdracht voor Externe geconditioneerde opslag van Samples is verdeeld in verschillende temperatuurregimes: - Kamertemperatuur: 20℃; -20℃; -30℃; -80℃. De opslagvoorziening moet voldoen aan strikte eisen op het gebied van temperatuurbeheersing, luchtvochtigheid, veiligheid en kwaliteit, zodat Samples betrouwbaar en efficiënt kunnen worden opgeslagen. De Opdracht leidt tot een dienstverleningsovereenkomst (hierna: Overeenkomst) tussen het RIVM en één (1) Opdrachtnemer die de externe geconditioneerde opslag als een service verzorgt, met een looptijd van 10 jaar en de mogelijkheid door Opdrachtgever tot een éénmalige verlenging of verlenging in meerdere termijnen met een maximum van in totaal vijf (5) jaar. Hiermee bedraagt de totale maximale looptijd van de Overeenkomst 15 jaar. Het RIVM wil met Opdrachtnemer een nauwe en professionele samenwerking opbouwen op basis van partnerschap, waarbij verantwoordelijkheden en verplichtingen duidelijk zijn vastgelegd. Dit partnerschap is essentieel om toekomstige doelen te realiseren, zoals verdere professionalisering en efficiënter beheer van de extern geconditioneerde opslag van de collecties. De aanbestedingsstukken, inclusief de inhoudelijke toelichting, zijn opgenomen in de eerder gepubliceerde tender met tendernummer T161595.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63120000 Lagerung und Lagerhaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63121100 Lagerung, 63122000 Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0000