See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kolejowych usług przewozowych przez "Koleje Mazowieckie - KM" Sp. z o.o. na rzecz POLREGIO S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kolejowych usług przewozowych przez "Koleje Mazowieckie - KM" Sp. z o.o. na rzecz POLREGIO S.A.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Projekt umowy wraz z załącznikami, stanowiący Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: PBH.240.633.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wzajemne świadczenia kolejowych usług przewozowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Projekt umowy wraz z załącznikami, stanowiący Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak