2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace měnírny MR 4 Drážka
Beschreibung: Předmětem zakázky je modernizace měnírny MR 4 Drážka. Zakázka je zadávána v režimu „navrhni & postav“, součástí předmětu plnění je tedy rovněž projektování, inženýrské činnosti, zajišťování souhlasů a rozhodnutí, jakož i dokumentace skutečného provedení stavby a zajištění všech dokladů potřebných k provozování modernizované měnírny.
Interne Kennung: Z2026/1 MR 4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31172000 Spannungswandler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31214500 Schalttafeln, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001