2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nový daňový informační systém (nDIS) - 1.Etapa
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení díla sestávajícího z: a) Vytvoření Výchozí dokumentace, tzn. vypracování prováděcího projektu, prováděcí analýzy a detailního návrhu řešení b) Vytvoření nového daňového informačního systému na klíč, který v I. Etapě bude spočívat ve vzájemně propojeném a funkčním informačním systému s veškerou dokumentací, který jako celek umožní řádnou správu daně z nemovitých věcí a daně z příjmů ze závislé činnosti včetně sběru individualizovaných dat poplatníků této daně za využití evidencí, procesů a funkcionalit s tím spojených, které budou využitelné i pro všechny další daňové agendy provedené v dalších etapách nDIS (tyto další etapy nejsou předmětem tohoto zadávacího řízení) c) poskytování paušálních služeb, a to: - Služeb dostupnosti - Služeb správy aktiv a konfigurací - Služeb podpory - Služeb servisu - Služeb zálohování a obnovy d) Provádění Služeb realizace Exit plánu a e) Poskytování Služeb na vyžádání, zahrnující: - Služby analýzy, konzultací a aplikačně specifické služby - Služby školení na objednávku - Služby přemístění Systému nDIS I do jiného provozního prostředí a - Služby rozvoje Systému nDIS Předmět plnění veřejné zakázky je pak blíže definován ve Vzoru smlouvy a jejích přílohách.
Vorherige Bekanntmachung: 2506-2024
Interne Kennung: 8/2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48812000 Finanzdatensysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212412 Entwicklung von Steuersoftware, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72253200 Systemunterstützung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72263000 Software-Implementierung, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 72212412 Entwicklung von Steuersoftware, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72263000 Software-Implementierung, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration