329729-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Pojištění majetku a odpovědnosti za újmu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění majetku a odpovědnosti za újmu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pojištění majetku a odpovědnosti za újmu v souladu s technickou částí zadávací dokumentace, kterou tvoří přílohy č. 1 – 4 zadávací dokumentace. Předmět veřejné zakázky je rozdělen na části takto: • část 1 - Pojištění majetku a odpovědnosti za újmu 1. Živelní pojištění 2. Pojištění pro případ odcizení věcí krádeží, vloupáním, loupeží a vandalimus 3. Pojištění skel 4. Pojištění elektronických zařízení 5. Pojištění odpovědnosti za újmu 6. Pojištění „Lipové aleje na Uhlířském vrchu“ • část 2 – Pojištění lesního porostu Pojištění se vztahuje na lesní porosty všech věkových tříd, lesní kultury, přirozenou obnovu lesa. Dodavatel může podat nabídku na jednu z částí nebo na obě části veřejné zakázky. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Titelčást 1 - Pojištění majetku a odpovědnosti za újmu
Beschreibung1. Živelní pojištění 2. Pojištění pro případ odcizení věcí krádeží, vloupáním, loupeží a vandalimus 3. Pojištění skel 4. Pojištění elektronických zařízení 5. Pojištění odpovědnosti za újmu 6. Pojištění „Lipové aleje na Uhlířském vrchu“
Interne KennungVZ1
Optionen
Beschreibung der Optionenblíže viz bod 9. 2. zadávací dokumentace a příloha č. 1 zadávací dokumentace
LosLOT-0002
Titelčást 2 - Pojištění lesního porostu
BeschreibungPojištění se vztahuje na lesní porosty všech věkových tříd, lesní kultury, přirozenou obnovu lesa.
Interne KennungVZ2