See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa G – kursy wewnątrz-węzłowe, 10 części, Region Logistyki Południe - Kraków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz-węzłowych (usługa G) na obszarze działania Regionu Logistyki Południe - Kraków - 10 części.
Vorherige Bekanntmachung: 758653-2024
Interne Kennung: CZ.26.759.2024.DTW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 1 – Obsługa kursów kps 12/281 WER Niepołomice - UP Zakopane - WER Niepołomice.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz-węzłowych (usługa G) na obszarze działania Regionu Logistyki Południe - Kraków. 2. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego usługę, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych oraz towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia przesyłek pocztowych i towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych i Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zawarto w Załączniku nr 1 do projektu umowy (harmonogram realizacji usługi G), który stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 4. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zostały określone w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Szacunkowa liczba usług do zrealizowania w trakcie trwania umowy: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 65 268 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 74 844 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km -55 692 6. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu kat. Ib. 7. Usługi powinny być świadczone pojazdami o parametrach techniczno - użytkowych określonych w Załączniku nr 5 do projektu umowy (odpowiednio dla części) 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 9. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 10. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 12. Zamówienie podobne: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego czyli podstawowa łączna długość kursów w km) w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. 1) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. 2) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. 3) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. 4) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. 5) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować będzie następującą ilość obsług punktów: -Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 32 634 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 37 422 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km -27 846 6) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: a) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej, o nie więcej niż w części nr 1: 4 788 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w tabeli powyżej, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; b) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej o nie więcej niż w części nr 1: 4 788 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów,do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Interne Kennung: CZ.26.759.2024.DTW część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy, o nie więcej niż w części nr 1: 9 576 km, ; w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy o nie więcej niż w części nr 1: 9 576 km,; w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji. Jednocześnie w celu usunięcia wątpliwości Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy do wyczerpania poszczególnych limitów określonych dla prawa opcji. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 2 – Obsługa kursów kps 12/250 WER Niepołomice - UP Andrychów - WER Niepołomice oraz kps 12/286 WER Niepołomice - UP Czernichów - WER Niepołomice.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz-węzłowych (usługa G) na obszarze działania Regionu Logistyki Południe - Kraków. 2. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego usługę, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych oraz towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia przesyłek pocztowych i towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych i Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zawarto w Załączniku nr 1 do projektu umowy (harmonogram realizacji usługi G), który stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 4. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zostały określone w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Szacunkowa liczba usług do zrealizowania w trakcie trwania umowy: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 51 480 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 63 180 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 39 780 6. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu kat. Ib. 7. Usługi powinny być świadczone pojazdami o parametrach techniczno - użytkowych określonych w Załączniku nr 5 do projektu umowy (odpowiednio dla części) 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 9. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 10. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 12. Zamówienie podobne: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego czyli podstawowa łączna długość kursów w km) w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. 1) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. 2) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. 3) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. 4) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. 5) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować będzie następującą ilość obsług punktów: -Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 25 740 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 31 590 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 19 890 6) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: a) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej, o nie więcej niż w części nr 2: 5 850 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w tabeli powyżej, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; b) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej o nie więcej niż w części nr 2: 5 850 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów,do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Interne Kennung: CZ.26.759.2024.DTW część 2
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy, o nie więcej niż w części nr 2: 11 700 km, ; w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy o nie więcej niż w części nr 2: 11 700 km,; w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji. Jednocześnie w celu usunięcia wątpliwości Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy do wyczerpania poszczególnych limitów określonych dla prawa opcji. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 3 – Obsługa kursów kps 12/294 WER Niepołomice - UP Brzesko - WER Niepołomice oraz kps 12/260 WER Niepołomice - UP Oświęcim - WER Niepołomice.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz-węzłowych (usługa G) na obszarze działania Regionu Logistyki Południe - Kraków. 2. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego usługę, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych oraz towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia przesyłek pocztowych i towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych i Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zawarto w Załączniku nr 1 do projektu umowy (harmonogram realizacji usługi G), który stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 4. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zostały określone w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Szacunkowa liczba usług do zrealizowania w trakcie trwania umowy: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 52 644 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 66 054 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 39 234 6. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu kat. Ib. 7. Usługi powinny być świadczone pojazdami o parametrach techniczno - użytkowych określonych w Załączniku nr 5 do projektu umowy (odpowiednio dla części) 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 9. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 10. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 12. Zamówienie podobne: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego czyli podstawowa łączna długość kursów w km) w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. 1) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. 2) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. 3) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. 4) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. 5) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować będzie następującą ilość obsług punktów: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 26 322 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 33 027 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 19 617 6) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: a) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej, o nie więcej niż w części nr 3: 6 705 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w tabeli powyżej, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; b) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej o nie więcej niż w części nr 3: 6 705 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów,do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Interne Kennung: CZ.26.759.2024.DTW część 3
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy, o nie więcej niż w części nr 3: 13 410 km, ; w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy o nie więcej niż w części nr 3: 13 410 km,; w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji. Jednocześnie w celu usunięcia wątpliwości Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy do wyczerpania poszczególnych limitów określonych dla prawa opcji. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 4 – Obsługa kursów kps 12/2000 Kraków oraz kps 12/223 WER Niepołomice - UP Olkusz - WER Niepołomice.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz-węzłowych (usługa G) na obszarze działania Regionu Logistyki Południe - Kraków. 2. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego usługę, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych oraz towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia przesyłek pocztowych i towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych i Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zawarto w Załączniku nr 1 do projektu umowy (harmonogram realizacji usługi G), który stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 4. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zostały określone w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Szacunkowa liczba usług do zrealizowania w trakcie trwania umowy: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 41 670 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 55 080 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 28 260 6. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu kat. Ib. 7. Usługi powinny być świadczone pojazdami o parametrach techniczno - użytkowych określonych w Załączniku nr 5 do projektu umowy (odpowiednio dla części) 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 9. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 10. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 12. Zamówienie podobne: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego czyli podstawowa łączna długość kursów w km) w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. 1) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. 2) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. 3) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. 4) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. 5) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować będzie następującą ilość obsług punktów: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 20 835 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 27 540 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 14 130 6) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: a) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej, o nie więcej niż w części nr 4: 6 705 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w tabeli powyżej, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; b) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej o nie więcej niż w części nr 4: 6 705 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów,do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Interne Kennung: CZ.26.759.2024.DTW część 4
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy, o nie więcej niż w części nr 4: 13 410 km, ; w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy o nie więcej niż w części nr 4: 13 410 km,; w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji. Jednocześnie w celu usunięcia wątpliwości Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy do wyczerpania poszczególnych limitów określonych dla prawa opcji. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 5 – Obsługa kursów kps 12/226 WER Niepołomice - UP Oświęcim - WER Niepołomice.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz-węzłowych (usługa G) na obszarze działania Regionu Logistyki Południe - Kraków. 2. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego usługę, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych oraz towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia przesyłek pocztowych i towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych i Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zawarto w Załączniku nr 1 do projektu umowy (harmonogram realizacji usługi G), który stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 4. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zostały określone w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Szacunkowa liczba usług do zrealizowania w trakcie trwania umowy: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 44 604 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 52 164 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 37 044 6. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu kat. Ib. 7. Usługi powinny być świadczone pojazdami o parametrach techniczno - użytkowych określonych w Załączniku nr 5 do projektu umowy (odpowiednio dla części) 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 9. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 10. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 12. Zamówienie podobne: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego czyli podstawowa łączna długość kursów w km) w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. 1) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. 2) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. 3) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. 4) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. 5) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować będzie następującą ilość obsług punktów: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 22 302 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 26 082 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 18 522 6) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: a) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej, o nie więcej niż w części nr 5: 3 780km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w tabeli powyżej, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; b) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej o nie więcej niż w części nr 5: 3 780 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów,do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Interne Kennung: CZ.26.759.2024.DTW część 5
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy, o nie więcej niż w części nr 5: 7 560 km, ; w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy o nie więcej niż w części nr 5: 7 560 km,; w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji. Jednocześnie w celu usunięcia wątpliwości Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy do wyczerpania poszczególnych limitów określonych dla prawa opcji. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 6 – Obsługa kursów kps 12/279 WER Niepołomice - UP Brzesko - WER Niepołomice oraz kps 12/278 WER Niepołomice - UP Limanowa - WER Niepołomice oraz kps 12/293 WER Niepołomice - UP Brzesko - WER Niepołomice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz-węzłowych (usługa G) na obszarze działania Regionu Logistyki Południe - Kraków. 2. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego usługę, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych oraz towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia przesyłek pocztowych i towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych i Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zawarto w Załączniku nr 1 do projektu umowy (harmonogram realizacji usługi G), który stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 4. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zostały określone w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Szacunkowa liczba usług do zrealizowania w trakcie trwania umowy: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 42 696 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 57 816 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 27 576 6. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu kat. Ib. 7. Usługi powinny być świadczone pojazdami o parametrach techniczno - użytkowych określonych w Załączniku nr 5 do projektu umowy (odpowiednio dla części) 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 9. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 10. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 12. Zamówienie podobne: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego czyli podstawowa łączna długość kursów w km) w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. 1) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. 2) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. 3) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. 4) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. 5) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować będzie następującą ilość obsług punktów: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 21 348 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 28 908 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 13 788 6) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: a) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej, o nie więcej niż w części nr 6: 7 560km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w tabeli powyżej, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; b) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej o nie więcej niż w części nr 6: 7 560 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów,do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Interne Kennung: CZ.26.759.2024.DTW część 6
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy, o nie więcej niż w części nr 6: 15 120 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy o nie więcej niż w części nr 6: 15 120 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji. Jednocześnie w celu usunięcia wątpliwości Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy do wyczerpania poszczególnych limitów określonych dla prawa opcji. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 7 – Obsługa kursów kps 12/258 WER Niepołomice - UP Mszana Dolna - WER Niepołomice oraz kps 12/2370 Kraków.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz-węzłowych (usługa G) na obszarze działania Regionu Logistyki Południe - Kraków. 2. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego usługę, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych oraz towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia przesyłek pocztowych i towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych i Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zawarto w Załączniku nr 1 do projektu umowy (harmonogram realizacji usługi G), który stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 4. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zostały określone w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Szacunkowa liczba usług do zrealizowania w trakcie trwania umowy: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 44 604 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 59 724 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 29 484 6. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu kat. Ib. 7. Usługi powinny być świadczone pojazdami o parametrach techniczno - użytkowych określonych w Załączniku nr 5 do projektu umowy (odpowiednio dla części) 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 9. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 10. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 12. Zamówienie podobne: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego czyli podstawowa łączna długość kursów w km) w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. 1) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. 2) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. 3) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. 4) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. 5) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować będzie następującą ilość obsług punktów: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 22 302 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 29 862 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 14 742 6) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: a) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej, o nie więcej niż w części nr 7: 7 560km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w tabeli powyżej, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; b) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej o nie więcej niż w części nr 7: 7 560 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów,do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Interne Kennung: CZ.26.759.2024.DTW część 7
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy, o nie więcej niż w części nr 7: 15 120 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy o nie więcej niż w części nr 7: 15 120 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji. Jednocześnie w celu usunięcia wątpliwości Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy do wyczerpania poszczególnych limitów określonych dla prawa opcji. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 8 – Obsługa kursów kps 12/204 WER Niepołomice - UP Gorlice - WER Niepołomice oraz kps 12/2350 Kraków.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz-węzłowych (usługa G) na obszarze działania Regionu Logistyki Południe - Kraków. 2. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego usługę, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych oraz towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia przesyłek pocztowych i towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych i Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zawarto w Załączniku nr 1 do projektu umowy (harmonogram realizacji usługi G), który stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 4. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zostały określone w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Szacunkowa liczba usług do zrealizowania w trakcie trwania umowy: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 69 300 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 85 176 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 53 424 6. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu kat. Ib. 7. Usługi powinny być świadczone pojazdami o parametrach techniczno - użytkowych określonych w Załączniku nr 5 do projektu umowy (odpowiednio dla części) 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 9. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 10. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 12. Zamówienie podobne: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego czyli podstawowa łączna długość kursów w km) w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. 1) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. 2) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. 3) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. 4) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. 5) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować będzie następującą ilość obsług punktów: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 34 650 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 42 588 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 26712 6) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: a) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej, o nie więcej niż w części nr 8: 7 938 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w tabeli powyżej, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; b) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej o nie więcej niż w części nr 8: 7 938 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów,do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Interne Kennung: CZ.26.759.2024.DTW część 8
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy, o nie więcej niż w części nr 8: 15 876 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy o nie więcej niż w części nr 8: 15 876 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji. Jednocześnie w celu usunięcia wątpliwości Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy do wyczerpania poszczególnych limitów określonych dla prawa opcji. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 9 – Obsługa kursów kps 12/244 WER Niepołomice - UP Sucha Beskidzka - WER Niepołomice oraz kps 12/245 WER Niepołomice - UP Sucha Beskidzka - WER Niepołomice.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz-węzłowych (usługa G) na obszarze działania Regionu Logistyki Południe - Kraków. 2. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego usługę, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych oraz towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia przesyłek pocztowych i towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych i Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zawarto w Załączniku nr 1 do projektu umowy (harmonogram realizacji usługi G), który stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 4. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zostały określone w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Szacunkowa liczba usług do zrealizowania w trakcie trwania umowy: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 71 568 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 86 688 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 56 448 6. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu kat. Ib. 7. Usługi powinny być świadczone pojazdami o parametrach techniczno - użytkowych określonych w Załączniku nr 5 do projektu umowy (odpowiednio dla części) 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 9. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 10. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 12. Zamówienie podobne: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego czyli podstawowa łączna długość kursów w km) w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. 1) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. 2) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. 3) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. 4) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. 5) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować będzie następującą ilość obsług punktów: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 35 784 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 43 344 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 28 224 6) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: a) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej, o nie więcej niż w części nr 9: 7 560 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w tabeli powyżej, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; b) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej o nie więcej niż w części nr 9: 7 560 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów,do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Interne Kennung: CZ.26.759.2024.DTW część 9
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy, o nie więcej niż w części nr 9: 15 120 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy o nie więcej niż w części nr 9: 15 120 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji. Jednocześnie w celu usunięcia wątpliwości Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy do wyczerpania poszczególnych limitów określonych dla prawa opcji. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 10 – Obsługa kursów kps 12/2230 Kraków oraz kps 12/275 WER Niepołomice - UP Bochnia - WER Niepołomice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz-węzłowych (usługa G) na obszarze działania Regionu Logistyki Południe - Kraków. 2. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego usługę, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych oraz towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia przesyłek pocztowych i towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych i Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zawarto w Załączniku nr 1 do projektu umowy (harmonogram realizacji usługi G), który stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 4. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zostały określone w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Szacunkowa liczba usług do zrealizowania w trakcie trwania umowy: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 38 304 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 53 424 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 23 184 6. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu kat. Ib. 7. Usługi powinny być świadczone pojazdami o parametrach techniczno - użytkowych określonych w Załączniku nr 5 do projektu umowy (odpowiednio dla części) 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 9. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 10. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 12. Zamówienie podobne: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego czyli podstawowa łączna długość kursów w km) w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta. 1) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. 2) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. 3) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. 4) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. 5) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować będzie następującą ilość obsług punktów: - Podstawowa łączna długość kursów w km (wg harmonogramu) - 19 152 - Maksymalna łączna długość kursów w km - 26 712 - Minimalna (gwarantowana) łączna długość kursów w km - 11 592 6) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: a) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej, o nie więcej niż w części nr 10: 7 560 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w tabeli powyżej, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; b) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w tabeli powyżej o nie więcej niż w części nr 10: 7 560 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów,do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Interne Kennung: CZ.26.759.2024.DTW część 10
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy, o nie więcej niż w części nr 10: 15 120 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 projektu umowy o nie więcej niż w części nr 10: 15 120 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji. Jednocześnie w celu usunięcia wątpliwości Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy do wyczerpania poszczególnych limitów określonych dla prawa opcji. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.