See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdu specjalnego, wielofunkcyjnego, do czyszczenia kanalizacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego (wyprodukowanego w 2026 r.) pojazdu wielofunkcyjnego, specjalnego, do czyszczenia kanalizacji. Pojazd musi być zarejestrowany w Polsce zgodnie z przeznaczeniem użytkowania jako pojazd specjalny, zaś jego stan formalno-prawny powinien być w pełni udokumentowany, gwarantujący legalne pochodzenie pojazdu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym jednocześnie integralną część umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 220203-2026
Interne Kennung: BC.ŁCR.271.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001