See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych. Pakiet Nr 1 – Czekolada gorzka Pakiet Nr 2 – Orzeszki ziemne Pakiet Nr 3 – Ciastka zbożowe Pakiet Nr 4 – Pestki dyni Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Formularz Nr 1 i Załącznik Nr 1 oraz ich ewentualne modyfikacje stanowiące integralną część niniejszej SWZ. W ramach niniejszego postępowania Zamawiający przewiduje zamówienie z tytułu art. 30 ust.4 pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 785222-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Czekolada gorzka
Haupteinstufung (cpv): 15842100 Schokolade
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Beschreibung: Orzeszki ziemne
Haupteinstufung (cpv): 03111200 Erdnüsse
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 3
Beschreibung: Ciastka zbożowe
Haupteinstufung (cpv): 15812100 Konditorwaren
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 4
Beschreibung: Pestki dyni
Haupteinstufung (cpv): 03111700 Gemüsesamen