2. Verfahren
Verfahren
Titel: Software voor parkeervergunningen en bezoekersregistratie - gemeente Eindhoven
Beschreibung: Aanbestedende dienst wenst met onderhavige opdracht één leverancier te contracteren die software levert t.b.v. parkeervergunningen en bezoekersregistratie volgens de gestelde scope, randvoorwaarden en eisen uit dit beschrijvend document inclusief de bijlagen. Aanbestedende dienst wenst met onderhavige opdracht één leverancier te contracteren voor maximaal tien jaar (inclusief alle verlengingsopties) die software levert t.b.v. parkeervergunningen en bezoekersregistratie volgens de gestelde scope, randvoorwaarden en eisen uit dit beschrijvend document inclusief de bijlagen.
Interne Kennung: BV2024-0049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34996300 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für Parkplätze, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Software voor parkeervergunningen en bezoekersregistratie
Beschreibung: Zie beschrijvend document Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een initiële looptijd van twee jaar en gaat in per 1 december 2025 (na afronding implementatie). De initiële contracttermijn eindigt op 1 december 2027. Opdrachtgever heeft viermaal eenzijdig de mogelijkheid om de overeenkomst onder dezelfde condities te verlengen met telkens maximaal 24 maanden.