2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van chemicaliën WSHD 2025-2033
Beschreibung: De aanbesteding omvat het leveren van chemicaliën aan WSHD ten behoeve van het proces van het zuiveren van afvalwater. Het betreft voornamelijk de levering van ijzerchloride 40% (FeCl3), natriumhypochloriet 12,5% (NaOCl) en Natrumhydoxide 33% (Natronloog) (NaOH).
Interne Kennung: T92011/INK-1028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze aanbesteding doorloopt WSHD de Europese openbare procedure overeenkomstig de Aanbestedingswet 2012, gewijzigd 2016. Er is gekozen voor deze procedure doordat de totale omvang van de opdracht boven het Europese drempelbedrag ligt.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24962000 Chemikalien für die Wasseraufbereitung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie beschrijvend document Mercell tendernummer T92011.