2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting Van der Duyn van Maasdamstraat e.o. in de gemeente Oss
Beschreibung: Herinrichting Van der Duyn van Maasdamstraat e.o. in de gemeente Oss Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het opbreken en afvoeren van bestaande gesloten verharding; b. het opbreken en afvoeren van bestaande elementenverharding; c. het opbreken van een GWA-rioolstelsel (buizen en putten); d. het aanbrengen van een DWA-rioolstelsel (buizen en putten); e. het aanbrengen van buizen in IT / HWA-stelsel f. het verrichten van diverse grondwerkzaamheden; g. het aanbrengen van elementenverharding; h. het inzaaien van bermen en planten van bomen, heesters en hagen; i. het plaatsen van speelondergronden; j. het inrichten en na werkzaamheden verwijderen van tijdelijke depot; k. het treffen van verkeersmaatregelen. l. het verrichten van meetwerkzaamheden t.b.v. controleren bestaande hoogtes m. het verrichten van meetwerkzaamheden t.b.v. te leveren revisietekeningen n. het verrichten van bijkomende werkzaamheden. Voor hoeveelheden zie bestek IBOR 004-25
Interne Kennung: IBOR 004-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1