329849-2026 - Wettbewerb
Dänemark – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – EU-udbud om levering af arbejdsgiverbetalt medarbejderbredbånd
Wettbewerbsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEU-udbud om levering af arbejdsgiverbetalt medarbejderbredbånd
BeschreibungRammeaftalen omfatter opkobling til og drift af internetforbindelser og tilknyttede Ydelser og Produkter til private hjem, såsom eksempelvis hjemmearbejdspladser til Kundens medarbejdere. Hjemmearbejdspladsen må forventes anvendt til såvel arbejdsbrug som til privat brug. Den anslået samlede værdi af Rammeaftalen inkl. optioner er: 30.000.000 mio. DKK Den maksimale samlede værdi af Rammeaftalen inkl. optioner er: 42.000.000 mio. DKK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0000