2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunální FVE - obec Nový Malín
Beschreibung: Dodávka a instalace střešní fotovoltaické elektrárny (dále jen FVE) o celkovém instalovaném výkonu 233,87kWp nastřechách objektů: - Obecní Úřad, Nový Malín 240, 788 03 Nový Malín, p.č. st 1336 v k.ú. Nový Malín (707813);Pinst35,49kWp, kapacita akumulace 14,4 kWh; - Mateřská Škola – Horní, Nový Malín 303, 788 03 Nový Malín, p.č. st 74/2 v k.ú. Nový Malín (707813); Pinst29,12 kWp, kapacita akumulace 12 kWh,; - Mateřská Škola - Dolní, Nový Malín 503, 788 03 Nový Malín, p.č. st 432v k.ú. Nový Malín (707813); Pinst9,1 kWp, kapacita akumulace 12 kWh; - Multifunkční Dům, Nový Malín 83, 788 03 Nový Malín, p.č. st 146v k.ú. Nový Malín (707813); Pinst99,19 kWp, kapacita akumulace 108,93 kWh; - DPB, Nový Malín 926, 788 03 Nový Malín, p.č. st 3773/3 v k.ú. Nový Malín (707813);Pinst 41,86kWp, kapacita akumulace 14,4 kWh - Čistírna odpadních vod, 788 03 Nový Malín, p.č. st 4119/2v k.ú. Nový Malín (707813); Pinst 19,11kWp, kapacita akumulace 12,0 kWh - VO Nový Malín – dotčenýobjektprojektu
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FVE Nový Malín