2. Verfahren
Verfahren
Titel: Druk i dostawy publikacji „Mchy lasów Polski. Część 2. Mchy bocznozarodniowe”
Beschreibung: Zamówienie dotyczy: Druku i dostawy publikacji „Mchy lasów Polski. Część 2. Mchy bocznozarodniowe”: Opis przedmiotu zamówienia: 1. Parametry techniczne Nakład: 4000 egz.; Format: 160 x 230 mm; Oprawa: zintegrowana ze skrzydełkami szer. 80 mm, grzbiet zaokrąglony; Wnętrze: 264 str. +/-8 str., zadruk 4+4, papier biały, gładki, lekko spulchniony, nieprzezroczysty co najmniej 95%, gramatura 115-120 g, FSC mix; Okładka: karton 250 g, zadruk 4+0, folia matowa jednostronnie, kapitałka kolorowa; Wyklejka: zadruk 0+0, papier biały, gładki, lekko spulchniony, gramatura 130 g, FSC mix; Akcept: soft proof x1, akcept plików do druku elektroniczny; Pakowanie: standard, zbiorczo w papier pakowy; Transport: dostawa wg rozdzielnika do 525 instytucji – PL. 2. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia 1) Usługa stanowiąca przedmiot zamówienia obejmuje: a. weryfikację i zatwierdzenie poprawności technicznej dostarczonych przez Zamawiającego materiałów DTP; b. dostarczenie do Zamawiającego elektronicznego montażu, ozalidu i proofa (elektronicznie); c. druk na własnym papierze Wykonawcy, oprawę, przygotowanie do wysyłki; d. spedycję całego nakładu zgodnie z rozdzielnikiem. 2) Wykonawca dostosuje się do przedstawionej poniżej w lit. a) – f) kolejności zadań oraz ich czasu trwania: a) Zamawiający przekazuje Wykonawcy materiały wyjściowe (transfer internetowy: e-mail, WeTransfer, inne). Wykonawca poświadcza Zamawiającemu drogą elektroniczną odbiór ww. materiałów; b) Wykonawca weryfikuje i zatwierdza poprawność techniczną oraz jakościową dostarczonych przez Zamawiającego materiałów do druku. Z otrzymanych materiałów przygotowuje pliki z impozycją i ozalidy, następnie przekazuje je transferem internetowym do Zamawiającego. Czas od udostępnienia pliku produkcyjnego do otrzymania przez Zamawiającego montażu elektronicznego i ozalidu wynosi 2 dni robocze. Zamawiający każdorazowo poświadcza Wykonawcy drogą elektroniczną odbiór plików; c) Zamawiający w ciągu 2 dni roboczych nanosi uwagi co do jakości pracy i ewentualne poprawki, oraz, jeśli jest taka konieczność, przygotowuje i dostarcza pliki produkcyjne wadliwych stron; d) Wykonawca odbiera materiały (jak w lit. a.) i przystępuje do druku oraz oprawy; e) Łączny czas trwania poprawek i akceptacji nie może przekroczyć 15 dni od dnia przekazania plików produkcyjnych przez Zamawiającego; f) Wykonawca dostarcza nakład zgodnie z rozdzielnikiem, Zamawiający zastrzega możliwość zmiany wskazanych adresatów +/- 2%. 3) Czas realizacji druku i dostawy publikacji: nie krócej niż w ciągu 5 dni roboczych i nie dłużej niż w ciągu 15 dni roboczych, licząc od daty odbioru przez Wykonawcę ostatecznej wersji kompletnych materiałów niezbędnych do druku, tj. ozalidów i proofów zaakceptowanych przez Zamawiającego. Faktyczny czas druku i dostawy będzie uzależniony od deklaracji Wykonawcy w jego ofercie. 3. Zamawiający informuje, że część pierwsza książki będzie przesłana „na wzór” po wyłonieniu Wykonawcy lub będzie udostępniona do wglądu przed złożeniem oferty, na wniosek Wykonawcy, w siedzibie Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 770511-2025
Interne Kennung: DZ.270.1.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79824000 Druckerei- und Verteilerdienste, 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa druku oraz dostawy zgodnie z rozdzielnikiem publikacji pt. „Mchy lasów Polski. Część 2. Mchy bocznozarodniowe” ISBN 978-83-972809-7-7 1. Parametry techniczne Nakład: 4000 egz.; Format: 160 x 230 mm; Oprawa: zintegrowana ze skrzydełkami szer. 80 mm, grzbiet zaokrąglony; Wnętrze: 264 str. +/-8 str., zadruk 4+4, papier biały, gładki, lekko spulchniony, nieprzezroczysty co najmniej 95%, gramatura 115-120 g, FSC mix; Okładka: karton 250 g, zadruk 4+0, folia matowa jednostronnie, kapitałka kolorowa; Wyklejka: zadruk 0+0, papier biały, gładki, lekko spulchniony, gramatura 130 g, FSC mix; Akcept: soft proof x1, akcept plików do druku elektroniczny; Pakowanie: standard, zbiorczo w papier pakowy; Transport: dostawa wg rozdzielnika do 525 instytucji – PL. 2. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia 1) Usługa stanowiąca przedmiot zamówienia obejmuje: a. weryfikację i zatwierdzenie poprawności technicznej dostarczonych przez Zamawiającego materiałów DTP; b. dostarczenie do Zamawiającego elektronicznego montażu, ozalidu i proofa (elektronicznie); c. druk na własnym papierze Wykonawcy, oprawę, przygotowanie do wysyłki; d. spedycję całego nakładu zgodnie z rozdzielnikiem. 2) Wykonawca dostosuje się do przedstawionej poniżej w lit. a) – f) kolejności zadań oraz ich czasu trwania: a. Zamawiający przekazuje Wykonawcy materiały wyjściowe (transfer internetowy: e-mail, WeTransfer, inne). Wykonawca poświadcza Zamawiającemu drogą elektroniczną odbiór ww. materiałów; b. Wykonawca weryfikuje i zatwierdza poprawność techniczną oraz jakościową dostarczonych przez Zamawiającego materiałów do druku. Z otrzymanych materiałów przygotowuje pliki z impozycją i ozalidy, następnie przekazuje je transferem internetowym do Zamawiającego. Czas od udostępnienia pliku produkcyjnego do otrzymania przez Zamawiającego montażu elektronicznego i ozalidu wynosi 2 dni robocze. Zamawiający każdorazowo poświadcza Wykonawcy drogą elektroniczną odbiór plików; c. Zamawiający w ciągu 2 dni roboczych nanosi uwagi co do jakości pracy i ewentualne poprawki, oraz, jeśli jest taka konieczność, przygotowuje i dostarcza pliki produkcyjne wadliwych stron; d. Wykonawca odbiera materiały (jak w lit. a.) i przystępuje do druku oraz oprawy; e. Łączny czas trwania poprawek i akceptacji nie może przekroczyć 15 dni od dnia przekazania plików produkcyjnych przez Zamawiającego; f. Wykonawca dostarcza nakład zgodnie z rozdzielnikiem. 3) Czas realizacji druku i dostawy publikacji: nie krócej niż w ciągu 5 dni roboczych i nie dłużej niż w ciągu 15 dni roboczych, licząc od daty odbioru przez Wykonawcę ostatecznej wersji kompletnych materiałów niezbędnych do druku, tj. ozalidów i proofów zaakceptowanych przez Zamawiającego. Faktyczny czas druku i dostawy będzie uzależniony od deklaracji Wykonawcy w jego ofercie.