See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wody i odbiór ścieków z terenu Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy, ul. Marii Curie Skłodowskiej 9, 85 -094 Bydgoszcz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie dostawy wody pitnej i świadczenie usługi dla Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy polegającej na odprowadzenia ścieków. Dostawa wody może odbywać się jedynie poprzez funkcjonujące rurociągi miejskie, których jedynym właścicielem i użytkownikiem jest spółka Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o.o. Ilość odbioru ścieków w okresie 48 m-cy przewidywana jest w wielkości 680 000 m3. Awaryjna dostawa wody w okresie 48 m-cy przewidywana jest w wielkości ok 680 000 m3.
Interne Kennung: NLZ.2026.271.31
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65100000 Wasserversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung, 41110000 Trinkwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa wody i odbiór ścieków z terenu Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy, ul. Marii Curie Skłodowskiej 9, 85 -094 Bydgoszcz
Beschreibung: Ilość odbioru ścieków w okresie 48 m-cy przewidywana jest w wielkości 680 000 m3. Awaryjna dostawa wody w okresie 48 m-cy przewidywana jest w wielkości ok 680 000 m3
Interne Kennung: część 1