See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń, usług współpielęgnacji pacjentów i innych usług wewnątrzszpitalnych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny
Beschreibung: Usługami sprzątania pomieszczeń będzie objęte 11.509,32 m2 powierzchni. Usługami współpielęgnacji pacjentów i innymi usługami wewnątrzszpitalnymi będzie objęte dziennie średnio 127 pacjentów dorosłych, 21 dzieci na Oddziale Pediatrii i 65 noworodków, w tym 7 w Pododdziale Leczenia i Rekonwalescencji Noworodków.
Interne Kennung: 29/2022/DZP
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000