2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania pod nazwą „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawie - zakres 2” w ramach Inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.: Termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 280 przy ul. Gorlickiej 3.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania pod nazwą Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania pod nazwą „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawa - zakres 2” w ramach inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.: Termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 280 przy ul. Gorlickiej 3, który ma na celu poprawę efektywności energetycznej budynku oraz zapewnienia właściwych parametrów mikroklimatu wewnątrz obiektu, zgodnie z audytem energetycznym. 2. Przedmiot zamówienia określają: Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik do SWZ, Projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik do SWZ, Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 53501-2026
Interne Kennung: 2/2026/MBG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71631300 Technische Gebäudeüberwachung, 71521000 Baustellenüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania pod nazwą „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawa - zakres 2” w ramach inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.: Termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 280 przy ul. Gorlickiej 3, który ma na celu poprawę efektywności energetycznej budynku oraz zapewnienia właściwych parametrów mikroklimatu wewnątrz obiektu, zgodnie z audytem energetycznym. 3.2. Przedmiot zamówienia określają: Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik Nr 8 do SWZ, Projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 7 do SWZ, Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71521000 Baustellenüberwachung, 71631400 Technische Überwachung an Ingenieurbauten