See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na úpravy a modernizace bytových jednotek
Beschreibung: Předmětem a účelem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS v souladu s § 138 a násl. zákona. Na základě DNS budou zadávány dodavatelům zařazeným v DNS jednotlivé veřejné zakázky. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou stavební úpravy a modernizace bytových jednotek ve vlastnictví hl. m. Prahy, ve svěřené správě Městské části Praha 3. Jedná se o celkové (kompletní) stavební úpravy a modernizace volných bytových jednotek. V rámci každé jednotlivé veřejné zakázky zadávané v DNS bude předmětem plnění provedení díla – stavebních úprav a modernizací minimálně pěti (5) bytových jednotek jedním dodavatelem. Každá smlouva uzavřená na základě této zadávací dokumentace tak bude zahrnovat stavební úpravy a modernizace alespoň pěti (5) bytových jednotek. Blíže je předmět vymezen v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: UMCP3 073903/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Řízení na zavedení dynamického nákupního systému podle § 138 a násl. ZZVZ, ve kterém se postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení podle § 58 a násl. ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem a účelem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS v souladu s § 138 a násl. zákona. Na základě DNS budou zadávány dodavatelům zařazeným v DNS jednotlivé veřejné zakázky. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou stavební úpravy a modernizace bytových jednotek ve vlastnictví hl. m. Prahy, ve svěřené správě Městské části Praha 3. Jedná se o celkové (kompletní) stavební úpravy a modernizace volných bytových jednotek. Blíže je předmět vymezen v zadávací dokumentaci.