2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa świadczenia wsparcia i asysty technicznej na posiadane przez Zamawiającego System pocztowy oraz CMS SmartSite
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa świadczenia wsparcia i asysty technicznej na posiadane przez Zamawiającego System pocztowy oraz CMS SmartSite. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: 1) Część nr 1: Usługa świadczenia wsparcia i asysty technicznej na posiadany przez Zamawiającego System – CMS SmartSite; 2) Część nr 2: Usługa świadczenia wsparcia i asysty technicznej na posiadany przez Zamawiającego System – poczta. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 i 1.1 do SWZ (dla części nr 1 i części nr 2), projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2 i 2.1 do SWZ (dla części nr 1 i części nr 2).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa świadczenia wsparcia i asysty technicznej na posiadany przez Zamawiającego System – CMS SmartSite
Beschreibung: Usługa świadczenia wsparcia i asysty technicznej na posiadany przez Zamawiającego System – CMS SmartSite
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Usługa świadczenia wsparcia i asysty technicznej na posiadany przez Zamawiającego System – poczta
Beschreibung: Usługa świadczenia wsparcia i asysty technicznej na posiadany przez Zamawiającego System – poczta