2. Verfahren
Verfahren
Titel: JMK - dendrologie oblast Znojmo, Hodonín, Břeclav
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění prohlídek dřevin doprovázející silniční komunikace v Jihomoravském kraji v oblastech Znojmo, Hodonín, Břeclav zahrnující hlavní prohlídky, běžné (čtvrtletní) prohlídky, mimořádné prohlídky, inženýrskou činnost (zajištění příslušných povolení pro údržbu dřevin) a technický dozor při provádění údržby dřevin a provádění náhradních výsadeb.
Interne Kennung: 03PU-003783
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001