330017-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa i wdrożenie systemu klasy CIS (Clinical Information System), wraz z dostawą niezbędnych urządzeń IT oraz świadczeniem usług serwisowych i gwarancyjnych (część nr 1) oraz Dostawa zestawów komputerowych – medycznych stacji roboczych wraz z wózkami jezdnymi zapewniającymi transport komputera AIO (część nr 2).
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie systemu klasy CIS (Clinical Information System), wraz z dostawą niezbędnych urządzeń IT oraz świadczeniem usług serwisowych i gwarancyjnych (część nr 1) oraz Dostawa zestawów komputerowych – medycznych stacji roboczych wraz z wózkami jezdnymi zapewniającymi transport komputera AIO (część nr 2).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu klasy CIS (Clinical Information System), wraz z dostawą niezbędnych urządzeń IT oraz świadczeniem usług serwisowych i gwarancyjnych (część nr 1) oraz Dostawa zestawów komputerowych – medycznych stacji roboczych wraz z wózkami jezdnymi zapewniającymi transport komputera AIO (część nr 2). 2. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ oraz we wzorze umowy- Część II SWZ. Opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie parametrów technicznych – Część III SWZ. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung79031-2026
Interne KennungKPO 137/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa i wdrożenie systemu klasy CIS (Clinical Information System), wraz z dostawą niezbędnych urządzeń IT oraz świadczeniem usług serwisowych i gwarancyjnych - cz. 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu klasy CIS (Clinical Information System), wraz z dostawą niezbędnych urządzeń IT oraz świadczeniem usług serwisowych i gwarancyjnych (część nr 1) 2. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ oraz we wzorze umowy- Część II SWZ. Opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie parametrów technicznych – Część III SWZ. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne KennungKPO 137/PN/2025 - część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste