330048-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen – Rámcová dohoda na poskytování služeb servisu a rozvoje napájecích zdrojů Benning
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na poskytování služeb servisu a rozvoje napájecích zdrojů Benning
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody, jejímž účelem je stanovení práv a povinností smluvních stran pro postup při uzavírání dílčích smluv na zajištění servisní podpory napájecích zdrojů Benning sloužících k napájení prvků kritické komunikační infrastruktury Ministerstva vnitra České republiky, a to včetně nákupu hardware, software a souvisejících služeb. Plnění veřejné zakázky zahrnuje následující kategorie služeb a dodávek: a) Servisní a technická podpora — zajištění nepřetržité servisní a technické podpory napájecích zdrojů Benning (dále jen „Zařízení") v režimu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce, včetně zajištění obnovení provozu, v rozsahu dle Přílohy č. 1 — Technická specifikace. b) Pravidelné preventivní prohlídky — provádění pravidelných preventivních prohlídek Zařízení v rozsahu dle Přílohy č. 1 — Technická specifikace. c) Konzultační služby — zajištění konzultačních služeb v rozsahu dle Přílohy č. 1 — Technická specifikace. d) Implementační služby — zajištění implementačních služeb v rozsahu dle Přílohy č. 1 — Technická specifikace. e) Provozní služby — zajištění provozních služeb včetně školení techniků objednatele (vstupního i opakovaného) v rozsahu dle Přílohy č. 1 — Technická specifikace f) Dodávky HW a SW — zajištění nových hardwarových dílů a softwaru nezbytného k provozu hardware a/nebo sloužícího k obnově stávajících Zařízení (formou subskripce), v rozsahu dle Přílohy č. 1 — Technická specifikace Podrobnější informace k předmětu plnění jsou uvedeny ve vzoru rámcové dohody, který je přílohou č. 2 ZD a technické specifikaci, která je součástí přílohy č. 3 ZD – Tabulka pro kalkulaci nabídkové ceny vč. Technické specifikace.
Interne KennungNAKIT- 1386/OVZ-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 31682200 Instrumententafeln, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31440000 Batterien, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 31682200 Instrumententafeln, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31440000 Batterien, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung