330052-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke – Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego mobilnego przesiewacza dyskowego do frakcjonowania odpadów dla Zakładu Przetwarzania Odpadów Komunalnych „Kępny Ług” we Włoszczowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego mobilnego przesiewacza dyskowego do frakcjonowania odpadów dla Zakładu Przetwarzania Odpadów Komunalnych „Kępny Ług” we Włoszczowie.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego mobilnego przesiewacza dyskowego do frakcjonowania odpadów 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia: a) Mobilny przesiewacz dyskowy do przesiewania odpadów komunalnych w oparciu o rozdrabniacz wstępny mobilny (na wyposażeniu Zamawiającego) składająca się z: • Dwufrakcyjny przesiewacz dyskowy • Maszyna fabrycznie nowa • Rok produkcji 2025 r., • Maszyna z seryjnej produkcji (nie jest prototypem), b) Kosz zasypowy: • Pojemność minimum 3,5m3, • Wysokość załadunku nie większa niż 3400mm, • Przenośnik podający w koszu zasypowym o szerokości minimum 1200 mm, • Napęd przenośnika podającego elektryczny, • Regulacja prędkości przenośnika podającego, • Hydraulicznie rozkładane burty kosza zasypowego, c) Pokład sitowy • Łączna powierzchnia pokładu przesiewającego minimum 11m2 • Długość pokładu przesiewającego minimum 6900mm, • Pokład przesiewający wykonany z dysków o kształcie sześciokąta, • Pokład sitowy umożliwiający odsiew 0/80 mm z odpadów komunalnych, • System umożliwiający uwalnianie materiałów z przestrzeni międzydyskowej, • Dyski przesiewające wykonane z materiału Hardox minimum 400, • Napęd elektryczny pokładu dyskowego z płynną regulacją prędkości obrotowej za pomocą falownika, • Minimum dwa napędy elektryczne pokładu dyskowego o łącznej mocy w przedziale 15 – 20 kW, • System centralnego automatycznego smarowania łożysk, d) Przenośnik hałdujący frakcji drobnej • Wysokość hałdowania nie mniejsza niż 3600 mm, • Szerokość przenośnika minimum 950 mm, • Elektryczny napęd przenośnika, e) Przenośnik hałdujący frakcji nadsitowej: • Maksymalna wysokość hałdowania nie mniejsza niż 4100mm, • Szerokość przenośnika minimum 950 mm, • Elektryczny napęd przenośnika, • Podwozie • Maszyna na wysuwanych podporach przeznaczona do transportu hakowcem, • Zdalny pilot sterowania do obsługi maszyny, f) Elektryczna szafa sterownicza, g) Zasilanie maszyny z sieci elektrycznej, h) Łączna moc zainstalowanych napędów elektrycznych nie większa niż 52 kW, i) Waga maszyny nie większa niż 20 ton, j) Wymiary transportowe: długość max. 9000mm, szerokość max. 2500 mm, wysokość max. 3200 mm, k) System zdalnego dostępu do programu pulpitu sterującego, l) Wszystkie napędy podzespołów zainstalowanych na maszynie elektryczne, m) Okres gwarancji na maszynę nie krócej niż 24 miesiące i 2000mth, 3. Wymagania szczegółowe związane z przedmiotem zamówienia: 1) Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego na własny koszt i ryzyko i dokona jego montażu i rozruchu; 2) Wykonawca przeszkoli w siedzibie Zamawiającego trzech operatorów w zakresie zasad użytkowania i obsługi urządzenia; 3) Do przedmiotu zamówienia Wykonawca dołączy następujące dokumenty sporządzone w języku polskim: • Instrukcję obsługi; • Instrukcję BHP; • Kartę gwarancyjną; • Deklarację zgodności urządzenia z przepisami prawo polskiego lub certyfikat CE; • Katalog części w formie rysunkowej, ewentualnie z nazwami części w języku angielskim . 4) Wykonawca zapewni dostępność autoryzowanego serwisu, przy czym czas reakcji nie może być dłuższy niż 24 godziny od czasu zgłoszenia awarii i awaria powinna być usunięta niezwłocznie, nie później niż w ciągu 7 dni. Wykonawca powinien posiadać serwis zlokalizowany na terenie Polski. W przypadku, gdy Wykonawca nie posiada serwisu na terenie Polski zobowiązany jest pokryć wszelkie koszty związane z demontażem, transportem, naprawą / serwisem, ponownym montażem w miejscu użytkowania przez Zamawiającego oraz uruchomieniem i sprawdzeniem poprawności działania serwisowanego urządzenia. 5) Wykonawca powinien posiadać niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponować potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia; 6) Wykonawca zapewni przez okres 12 miesięcy przeprowadzenie wszystkich napraw uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie bieżącej eksploatacji z winy personelu Zamawiającego na koszt Zamawiającego i bez utraty gwarancji. 4. Warunki finansowania: 1) Warunki dotyczące leasingu operacyjnego z opcją wykupu: • Leasing operacyjny; • Waluta umowy leasingu: PLN; • Okres leasingu 60 miesięcy, w tym Zamawiający uiści w okresie trwania leasingu 59 rat leasingowych; • Opłata wstępna 10 % wartości netto przedmiotu leasingu; • Oprocentowanie zmienne – część odsetkowa raty bieżącej ulegnie obniżeniu w przypadku spadku WIBOR 1M lub podwyższeniu, w przypadku jego wzrostu (stawka WIBOR 1M obowiązująca w dniu poprzedzającym termin składania ofert); • Wartość wykupu 1,0% ceny netto przedmiotu leasingu; • Możliwość wykupu w ciągu 30 dni od ostatniej raty leasingowej, Zamawiający dopuszcza możliwość opłaty za wykup wraz z ostatnią ratą leasingową; • Zamawiający dokona ubezpieczenia przedmiotu leasingu we własnym zakresie i na własny koszt. Ubezpieczenie nie stanowi elementu oferty. • Wykonawca (Leasingodawca) nie będzie żądał prawnych zabezpieczeń umowy leasingu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia tj. mobilnego przesiewacza dyskowego do frakcjonowania odpadów oraz warunki finansowania, w zakresie, który ze względu na ograniczoną liczbę znaków możliwych do wprowadzenia w ogłoszeniu nie jest widoczny, zawarto w dziale III SWZ (Znak sprawy: GKIII/ZP/02/2025).
Interne KennungGKIII/ZP/02/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück