2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti společnosti SEPAS a.s. – dodávka blokové formy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka blokové formy pro výrobu polystyrénových bloků. Základní podmínky Zadavatele pro předmět Dodávky: a) dodržení maximální možné půdorysné velikosti dodávané blokové formy: viz Příloha č. 1 Zadávací dokumentace - textová část (ZD-TČ) b) maximální spotřeba páry pro výrobu 1 m3 polystyrénu s hustotou 20 g/l: 10,9 kg/m3 c) požadovaná velikost vyráběného polystyrénového bloku (výška x šířka x hloubka) – hrubé rozměry před smrštěním: 2.580x1.250x630 mm d) systém chlazení řešený pomocí uzavřené chladící smyčky bez venkovního otevřeného chladiče (chladící věže) e) vybavení obsahující • ovládací panel • předplňovací silo s odprášením • možnost individuálních pařících a vakuových cyklů • možnost výměny sít • systém sběru dat • lamelový řetězový dopravník pro 2 bloky • systém vážení bloků • systém značení bloků • vakuový systém včetně vodního hospodářství – uzavřená smyčka včetně výměníku tepla a vzduchového chladiče • systém pro využití odpadního tepla • možnost připojení směšovací odprašovací jednotky Podmínky uvedené v písm. b) jsou předmětem hodnocení nabídky účastníka zadávacího řízení. Podrobně jsou podmínky hodnocení uvedeny v čl. 11.1. a 11.2. ZD-TČ. Součástí předmětu zakázky je dále splnění opatření DNSH dle podmínek dotačního programu OP TAK, viz čl. 12.3. ZD-TČ. Předmětem zakázky je rovněž zajištění záručního servisu. Předmětem zakázky je dále garance pozáručního servisu. Minimální délku garance pozáručního servisu Zadavatel stanovuje na dobu 36 měsíců po ukončení délky trvání záručního servisu. Podrobně viz Příloha č. 2 – Obchodní podmínky - změna 1.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Snížení energetické náročnosti společnosti SEPAS a.s. – dodávka blokové formy