2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej dla potrzeb budynku Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei mieszczącego się w Poznaniu przy ul. Mickiewicza 2 oraz dla Ośrodka Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych mieszczącego się przy ul. Podolańskiej 46 w Poznaniu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej dla potrzeb budynku Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei mieszczącego się w Poznaniu przy ul. Mickiewicza 2 oraz dla Ośrodka Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych mieszczącego się przy ul. Podolańskiej 46 w Poznaniu. 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1a ustawy Prawo zamówień publicznych.
Interne Kennung: SR/XV-270-5-EFK/26
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001