2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostarczenie, wdrożenie, uruchomienie systemu wydruku centralnego oraz wsparcie serwisowe systemu przez 48 miesięcy.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie, wdrożenie, uruchomienie systemu wydruku centralnego oraz wsparcie serwisowe systemu przez 48 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zostały przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ, który stanowi wzór umowy wraz z załącznikami.
Interne Kennung: BDG-wzp-260/46/2025/MW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 51620000 Installation von Büromaschinen, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: (numeracja zgodna z SWZ) 3.4 Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z uprawnienia do zwiększenia zakresu przedmiotu umowy (liczby dzierżawionych urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych do użytkowania wraz z obsługą serwisową). 3.5 Prawo opcji może prowadzić do zwiększenia wysokości wartości Umowy nie więcej niż o 30%. 3.6 Skorzystanie z prawa opcji nie jest obowiązkowe. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.