See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamoverkomst voor de levering van koffie en aanverwante producten, inclusief installatie van bijbehorende toestellen en technische service
Beschreibung: Deze raamovereenkomst heeft als voorwerp de aankoop en levering van koffie en aanverwante producten, inclusief de huur, levering en installatie van koffieautomaten en technische ondersteuning.
Interne Kennung: 2024/056 INF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024/56 INF - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen