330149-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 19 12 12
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 19 12 12
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Odbiór odpadów następować będzie z Instalacji Komunalnej – Sortowni w Działdowie ul. Przemysłowa 61 w ilości 3000 Mg - około 500 Mg miesięcznie. Termin wykonania przedmiotu zamówienia od dnia 01.07.2026r. do dnia 31.12.2026 roku lub wcześniej gdy wyczerpie się określona umową ilość/wartość netto przedmiotu zamówienia. W sytuacji gdy pomimo upływu terminu na który została zawarta umowa nie wykorzystana została cała wartość umowy netto. W takim wypadku Zamawiający może wystąpić do Wykonawcy o przedłużenie terminu obowiązywania umowy o kolejny czas oznaczony nie dłuższy jednak niż 2 miesiące, a Wykonawca wyraża na to zgodę.
Interne KennungZP.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001