330197-2026 - Ergebnis
Tschechien – Nichtmedizinische Röntgenausrüstung – Dodávka radionuklidového ozařovače s uzavřeným radionuklidovým zdrojem 60Co
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka radionuklidového ozařovače s uzavřeným radionuklidovým zdrojem 60Co
BeschreibungPředmětem je pořízení nového radionuklidového ozařovače s uzavřeným radionuklidovým zdrojem 60Co. Kompletní dodání zahrnuje: a) dodání zboží dle technické specifikace; b) dodání zboží prodávajícím do místa určení; c) zajištění autojeřábu (s delším ramenem); d) zajištění záboru pro autojeřáb v areálu nemocnice Bulovka; e) kompletní montáž zařízení a jeho příslušenství; f) zprovoznění zařízení; g) zajištění přejímací zkoušky; h) zaškolení obsluhy; i) předání kompletní dokumentace v ČJ nebo AJ; j) poskytování záručního servisu po celou záruční dobu.
Interne KennungP26V00000001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38580000 Nichtmedizinische Röntgenausrüstung
5. Los
LosLOT-0001