2. Verfahren
Verfahren
Titel: 260068GZD D&T keermuren en beschoeiing
Beschreibung: De te vergeven raamovereenkomst betreft het optreden als directie en het houden van toezicht op de werkzaamheden die uitgevoerd worden voor twee RAW-raamovereenkomsten: 1. 250124GZD Onderhoud Keermuren 2. 250125GZD Beschoeiing. Directie voeren over de nadere overeenkomsten die onder beide genoende RAW-raamovereenkomsten aangegaan worden gedurende de komende periode van circa vier jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 250.000,00.
Interne Kennung: 260068GZD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71311100 Unterstützende Leistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de looptijd van de raamovereenkomst.