330374-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Świadczenie usług opiekuńczych w ramach Projektu pn. „Zwiększenie samodzielności seniorów w miejscu ich zamieszkania (RMR)”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług opiekuńczych w ramach Projektu pn. „Zwiększenie samodzielności seniorów w miejscu ich zamieszkania (RMR)”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych w ramach Projektu pn. „Zwiększenie samodzielności seniorów w miejscu ich zamieszkania (RMR)”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, w trybie ustawy z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1283) w okresie od 1 maja 2025 r. do 30 czerwca 2026 r. Usługi opiekuńcze świadczone będą mieszkańcom miasta Płocka w wieku 60 +, które z powodu wieku, choroby lub innych przyczyn wymagają pomocy innych osób, a są jej pozbawione, oraz osobom, które wymagają pomocy innych osób, a rodzina, a także wspólnie niezamieszkujący małżonek, wstępni, zstępni nie mogą takiej pomocy zapewnić.
Interne KennungADM.282.1.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320).
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
LosLOT-0001
Menge10 444 Stunden