330380-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – DOSTAWY PRODUKTU LECZNICZEGO IMMUNOGLOBULINUM HUMANUM ANTY-D
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWY PRODUKTU LECZNICZEGO IMMUNOGLOBULINUM HUMANUM ANTY-D
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy produktu leczniczego immunoglobulinum humanum Anty-D dla Apteki Szpitalnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Wykonawca może zaoferować produkty dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – zgodnie z wymogami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 750 ze zm.)
Interne Kennung05/05/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy produktu leczniczego immunoglobulinum humanum Anty-D dla Apteki Szpitalnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby w zaoferowanym produkcie zawartość białka ludzkiego osocza zawierała maksymalnie 30 mg/ml w tym 10 mg/ml albuminy ludzkiej jako stabilizator roztworu co najmniej 95% innych białek osocza stanowią immunoglobuliny klasy IgG
Interne Kennung05/05/26.