2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klein onderhoud riolering - gemeente Deurne
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: herstellen van inlaten; afdichten voegen in riolen; constructief repareren van beschadigingen en scheuren in riolen; verwijderen van wortels; verwijderen instekende inlaten; verwijderen obstakels; verwijderen afzettingen; het reinigen van objecten (riolen e.d.); het inspecteren van objecten (riolen e.d.); herstellen inlaat van buitenaf; tijdelijk afsluiten van riolen; treffen van de benodigde verkeersmaatregelen; in kennis stellen van omwonenden; bijkomende werkzaamheden. De werkzaamheden liggen binnen de gemeente Deurne en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Deze opdracht wordt dan ook niet samengevoegd. Diverse bedrijven in de gww sector hebben alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat het volledige werk ook voor een MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen. De overeenkomst start naar verwachting medio augustus 2026. De werkzaamheden starten naar verwachting medio september 2026. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal één jaar en maximaal vier jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000