See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud gebouwgebonden installaties
Beschreibung: Waterschap Rijn en IJssel maakt middels een vrijwillige transparantie vooraf het voornemen bekend om een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging te starten met Spie Building Solutions B.V. voor het aanpassen van de regeltechniek en het uitvoeren van onderhoud aan de E&W-installaties. Dit voornemen is gebaseerd op een eerder aangekondigde onderhandelingsprocedure van 8 februari 2023 (TenderNed kenmerk 287805). De destijds geplande verbouwing van de technische installaties is vertraagd, waardoor de onderliggende motivatie nog steeds van toepassing is. De verbouwing staat thans gepland voor de periode 2026–2028. Graag verwijzen we u naar bijbehorend document met de toelichting. Omdat de specificaties van de toekomstige installaties nog niet bekend zijn en het pand tijdens de gefaseerde verbouwing in gebruik blijft, is continu onderhoud van de bestaande installaties noodzakelijk. Gezien de marktomstandigheden in de installatietechniek en de verhoogde risico’s tijdens gelijktijdige bouwwerkzaamheden, wordt verwacht dat andere marktpartijen deze werkzaamheden niet willen uitvoeren. De huidige leverancier, Spie, heeft aangegeven hiertoe wel bereid te zijn. Het waterschap is voornemens een overeenkomst met Spie aan te gaan voor de maximale duur van de verbouwing. Na afronding hiervan zal een Europese aanbestedingsprocedure worden gestart. Indien u bezwaar heeft tegen dit voornemen, dient u binnen een termijn van 20 kalenderdagen na deze mededeling een kort geding aanhangig te maken bij de rechtbank Gelderland op straffe van verval van het recht om op een later moment nog op te komen tegen de opdrachtverstrekking aan Spie.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000