See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznych materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa specjalistycznych materiałów zużywalnych do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do zaproszenia oraz formularzu stanowiska negocjacyjne – załączniku nr 3 do Zaproszenia.
Interne Kennung: ZP-WR/D/2026/03/4
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp ustanowił opcję. Wykonawca w cenie oferty uwzględni również opcję. Zamawiający w okresie realizacji umowy może wykorzystać opcję, ale zobowiązuje się do zamówienia podstawowego w 50 % wartości wskazanych w formularzu Wykonawcy specjalistycznych materiałów zużywalnych. Zamawiający zastrzega sobie prawo dokonania zmiany ilości przedmiotu zamówienia wyszczególnionego co do rodzaju w formularzu ofertowym a także ograniczenia przedmiotu umowy. Prawo opcji realizowane będzie na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do Zaproszenia. Warunkiem skorzystania z prawa opcji będzie złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji.