2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka motorové nafty a benzinu
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka motorové nafty a benzinu včetně dopravy. Čtyřleté smluvní plnění formou rámcové dohody s maximálně dvěma účastníky, kteří předloží nejvhodnější nabídku. Předpokládané množství odběru: 310.000 litrů nafty za rok a 23.000 litrů benzinu Natural za rok. Četnost závozů se předpokládá u nafty 1x za 14 dní cca 13.000 l, u benzinu pak 1x za měsíc cca 2.000 l.
Interne Kennung: VZ nafta benzín
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0001