See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met meerdere deelnemers voor het leveren van huurlaptops
Beschreibung: Raamovereenkomst met meerdere deelnemers voor de levering van huurlaptops. AP Hogeschool huurt tijdens meerdere momenten in het academiejaar laptops. Dit kan gaan van studenten die in geval van nood een laptop krijgen aangeboden door de school tot het ter beschikking stellen van laptops tijdens testen, practica en inschrijvingsmomenten. Voor een uitgebreide beschrijving van de te verlenen diensten wordt er verwezen naar Titel III Technische bepalingen van het bestek. De raamovereenkomst zal gesloten worden met meerdere inschrijvers. De gegunde inschrijvers worden niet opnieuw in mededinging gebracht, maar bestellingen zullen verlopen via een bij de gunning van de raamovereenkomst bekendgemaakt cascadesysteem.
Interne Kennung: AP-OP-2026-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AP-OP-2026-003 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst met meerdere deelnemers voor de levering van huurlaptops. AP Hogeschool huurt tijdens meerdere momenten in het academiejaar laptops. Dit kan gaan van studenten die in geval van nood een laptop krijgen aangeboden door de school tot het ter beschikking stellen van laptops tijdens testen, practica en inschrijvingsmomenten. Voor een uitgebreide beschrijving van de te verlenen diensten wordt er verwezen naar Titel III Technische bepalingen van het bestek.
Interne Kennung: 1