See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych tj. bębnów, tonerów, atramentów i innych do urządzeń drukujących tj. drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych, tj. bębnów, tonerów, atramentów i innych do urządzeń drukujących, tj. drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów będących na wyposażeniu 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu. Materiały eksploatacyjne stanowiące przedmiot zamówienia winny być fabrycznie nowe, nieregenerowane i spełniać wymagania techniczno-jakościowe określone w dokumentacji technicznej producenta na dany wyrób oraz odpowiednie normy. Produkty będą dostarczane do magazynu Zamawiającego znajdującego się w 15 Wojskowym Oddziale Gospodarczym (budynek nr 8) przy ul. Narutowicza 10 A w Szczecinie partiami (dostawy częściowe) zgodnie ze złożonymi przez Zamawiającego zleceniami w okresie trwania umowy oraz w sposób określony w dokumentach postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 172986-2026
Interne Kennung: 06-ZP-02-26-11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192113 Tonerkassetten, 30192112 Farbquellen für Druckgeräte, 30124300 Trommeln für Büromaschinen, 30125100 Tonerpatronen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do sprzętu w służbie sprzętu łączności i informatyki będącego na gwarancji producenta sprzętu
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4A do SWZ, Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższych załącznikach oraz zgodnie z umową stanowiącą załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji – w zależności od posiadanych środków finansowych i potrzeb Zamawiającego – polegać będzie na zwiększeniu asortymentu do ilości wskazanych w kolumnie nr 11 w Formularza cenowego, co stanowi w zwiększenie zamówienia podstawowego maksymalnie do 50%. Realizowanie opcjonalnej części zamówienia będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jego realizacji w ramach obowiązującej umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na tych samych warunkach, co zamówienie podstawowe. Rozliczenie w ramach opcji będzie następowało na podstawie cen jednostkowych ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zawartych w umowie. Zasady skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo opisane we „Wzorze umowy” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Wykonawca składając ofertę obowiązany jest uwzględnić w niej także prawo opcji, dokonując jej wyceny w formularzu cenowym oraz wskazując cenę całkowitą opcji w formularzu ofertowym. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do sprzętu w służbie sprzętu łączności i informatyki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4B do SWZ, Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższych załącznikach oraz zgodnie z umową stanowiącą załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: część 2