2. Verfahren
Verfahren
Titel: 27/PN/2026 Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów służbowych FIAT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów służbowych marki FIAT.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 11. Zamawiający przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia zamówienia, polegającego na powtórzeniu realizacji umowy na okres 12 miesięcy, po upływie zawartej pierwotnie umowy na okres 24 miesięcy lub wcześniejszego wykorzystania środków z tej umowy. W przypadku korzystania przez Zamawiającego ze wznowienia Umowy, Zamawiający poinformuje o tym Wykonawcę na wskazany w umowie adres e-mailem, w terminie jednego miesiąca przed zakończeniem realizacji umowy. 12. Zamawiający zastrzega, że ceny jednostkowe za realizację zamówienia objętego wznowieniem będą identyczne, jak ceny jednostkowe wskazane przez Wykonawcę w ofercie dla zamówienia podstawowego. 13. Wykonawca zobowiązany jest złożyć na wskazany w umowie adres e-mailem oświadczenie o wyrażeniu zgody na wznowienie zamówienia w terminie do 7 dni kalendarzowych od dnia otrzymania informacji od Zamawiającego. W przypadku braku odpowiedzi Wykonawcy w wyżej wymienionym okresie, Zamawiający uzna, że Wykonawca nie wyraża zgody na wznowienie realizacji Umowy. 14. W przypadku niepoinformowania Wykonawcy w terminie opisanym w pkt 11 należy traktować, że Zamawiający nie będzie korzystał ze wznowienia zamówienia. 15. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany ilości usług w ramach zamówienia wznowieniowego, zgodnie z bieżącymi potrzebami. Wznowienie zamówienia nie rodzi po stronie Zamawiającego obowiązku z jego skorzystania, natomiast po stronie Wykonawcy z obowiązku do jego przystąpienia. 16. Nie uruchomienie procedury wznowienia ze strony Zamawiającego nie stanowi podstawy do wystąpienia przez Wykonawcę do Zamawiającego z roszczeniami o wykonanie wznowienia zamówienia.