2. Verfahren
Verfahren
Titel: Euro 7 ISC LDV
Beschreibung: Met deze marktconsultatie wil RDW de markt raadplegen over de inrichting, haalbaarheid, risico’s en beste aanpak voor uit te vragen ISC‑diensten in het kader van Euro 7 (Regulering (EU) 2024/1257). Euro 7 verplicht tot real‑world emissieverificatie gedurende de levensduur van voertuigen en intensiveert toezicht van Type Approval (TA) via Conformity of Production (CoP) naar In‑Service Conformity (ISC) en markttoezicht.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0000