See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interieurbeplanting
Beschreibung: De Opdracht betreft de levering en uitvoering van diensten op het gebied van interieurbeplanting binnen de locaties van de SVB. De dienstverlening omvat in hoofdlijnen: • het periodiek onderhouden van bestaande Verzorgingseenheden inclusief plantvervanging van (onder andere) uitgevallen, slecht groeiende en/of volgroeide beplanting; • het op huurbasis beschikbaar stellen, leveren, plaatsen, optuigen en aftuigen en verwijderen van kunstkerstbomen en kerstdecoraties; • het adviseren over- en het realiseren en herinrichten van interieurbeplanting in kantoorgebouwen van de SVB. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 720.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: EA2024042
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03451000 Pflanzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03441000 Zierpflanzen, -gräser, -moose oder -flechten, 39298910 Weihnachtsbaum
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht betreft de levering en uitvoering van diensten op het gebied van interieurbeplanting binnen de locaties van de SVB. De dienstverlening omvat in hoofdlijnen: • het periodiek onderhouden van bestaande Verzorgingseenheden inclusief plantvervanging van (onder andere) uitgevallen, slecht groeiende en/of volgroeide beplanting; • het op huurbasis beschikbaar stellen, leveren, plaatsen, optuigen en aftuigen en verwijderen van kunstkerstbomen en kerstdecoraties; • het adviseren over- en het realiseren en herinrichten van interieurbeplanting in kantoorgebouwen van de SVB. Zie Beschrijvend Document.
Interne Kennung: 1