33072-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Maschinen, Apparate und Geräte mit eigener Funktion – Technologické celky pro zefektivní procesu přípravy nanovlákenných struktur a jejich postprocessingu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTechnologické celky pro zefektivní procesu přípravy nanovlákenných struktur a jejich postprocessingu
BeschreibungPředmětem zakázky je technický návrh a konstrukce 2 zařízení pro zefektivní procesu přípravy nanovlákenných struktur a jejich postprocessingu.
Interne KennungVZ012026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31640000 Maschinen, Apparate und Geräte mit eigener Funktion
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást I - Laboratorní zařízení pro ohřev polymerních roztoků při vysokém napětí 45kV
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je technický návrh a konstrukce zařízení, které zajistí udržení optimální teploty roztoku nebo taveniny polymeru při procesu přípravy nanovlákenných struktur pomocí vysokého elektrického napětí.
Interne KennungVZ012026-1
LosLOT-0002
TitelČást II - Laboratorní zařízení se stabilizační a vypírací lázní, pro kompozitní nanovlákennou membránu o šíři až 500 mm
BeschreibungPředmětem této části zakázky je technický návrh a konstrukce unikátního zařízení pro úpravu vlastností nanovlákenných kompozitních membrán pomocí vypírky a stabilizačního roztoku, který je specifický pro každý druh membrány.
Interne KennungVZ012026-2