330749-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Stadtmobiliar – Rammeaftale om plante- og blomsterkummer (Genudbud)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRammeaftale om plante- og blomsterkummer (Genudbud)
BeschreibungOrdregiver ønsker en rammeaftale til indkøb af inventar til byrum i form af plante- og blomsterkummer. Udbuddet omfatter standardvarer, der skal leve op til kravene i udbudsmaterialet.
Interne Kennung2026-0156750
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUdbud af rammeaftale efter udbudslovens afsnit II.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928400 Stadtmobiliar
5. Los
LosLOT-0000